Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 4! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 4! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Sshadow napisał(a):
- Aby potwierdzić, że praca została wykonana specjalnie na " WAKACYJNY KONKURS - EDYCJA 4" należy umieścić w filmie cyfrę "4"(ewentualnie coś na jej kształt) albo złączone ze sobą w dowolny sposób jakiekolwiek klocki w kolorze białym i niebieskim w każdym ujęciu Waszego filmu.


Posty: 679
Ej a może być połączone w domyśle? W sensie jak mam biało-niebieskiego quada i w zależności od sceny i ujęcia widać mniej lub bardziej, że jest element połączony...


Posty: 91
ZombieFighter napisał(a):
Ej a może być połączone w domyśle? W sensie jak mam biało-niebieskiego quada i w zależności od sceny i ujęcia widać mniej lub bardziej, że jest element połączony...


TAK
Obrazek


Posty: 28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Może być efekt youtubea?
(^-^)


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
GrievousPL napisał(a):
Może być efekt youtubea?

To znaczy?


Posty: 73
A czy jest dozwolona grafika 3D ? :D :)


Posty: 28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
crazyed napisał(a):
GrievousPL napisał(a):
Może być efekt youtubea?

To znaczy?

No brickfilm przez chwilę puszczony w oknie podobnym do youtubea. Na przykład MSF zrobił tak w Abdejt ZER0
(^-^)


Posty: 199

GrievousPL napisał(a):
crazyed napisał(a):
GrievousPL napisał(a):
Może być efekt youtubea?

To znaczy?

No brickfilm przez chwilę puszczony w oknie podobnym do youtubea. Na przykład MSF zrobił tak w Abdejt ZER0


1 . nie wiem czy to przejdzie .

2. Po co kombinować , skoro można po prostu zanimować figa z niebieskimi spodniami , i białą koszulką ?


Posty: 28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
BrutusBrick napisał(a):

2. Po co kombinować , skoro można po prostu zanimować figa z niebieskimi spodniami , i białą koszulką ?
'

to w mej fabule ma zaplanowane miejsce w dwóch krótkich momentach, a o figu nie pisałem.
(^-^)


Posty: 73
Dzięki :) : )

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron