Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 4! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 4! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Obrazek


Pora na czwartą edycję corocznego Wakacyjnego Konkursu WMBF. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

TEMAT KONKURSOWY: Moje Marzenie

Czas przesyłania prac: 1 lipca 2015 - 1 września 2015

Film o konkursie, czyli ponownie wszystko w wielkim skrócie: CLICK!

ZASADY:
- Cały film musi zawierać conajmniej 90 sekund animacji.
- Mile widziane jest użycie w filmie tylko elementów LEGO. Kartki papieru, tektury, plastelina są oczywiście dozwolone jako materiały pomocnicze.
- Prosimy, żeby prace były chociaż w niewielkim stopniu związane z tematem.
- Można zgłaszać więcej niż jedną pracę konkursową.
- W konkursie mogą brać udział moderatorzy i administratorzy strony WMBF(poza mną i Edem).
- Filmy nie mogą zawierać treści propagujących nienawiść ze względu na rasę, płeć czy wyznanie. Wulgaryzmy i przemoc (jeśli wymaga tego Wasz scenariusz) są dozwolone, ale w niewielkim stopniu. Za przesadzoną przemoc lub ilość wulgaryzmów będą odejmowane punkty.
- Praca nie musi być wykonana samodzielnie (pomijamy kwestię nagrywania dialogów). Można ją zrobić w dwie lub ewentualnie 3 osoby, tylko że w razie wygranej, podział nagród pozostawiamy twórcom filmu.
- Aby potwierdzić, że praca została wykonana specjalnie na "WAKACYJNY KONKURS - EDYCJA 4" należy umieścić w filmie cyfrę "4"(ewentualnie coś na jej kształt) albo złączone ze sobą w dowolny sposób jakiekolwiek klocki w kolorze białym i niebieskim w każdym ujęciu Waszego filmu.


SĘDZIOWANIE:
Spośród wszystkich nadesłanych filmów, zostaną nagrodzone trzy najlepsze prace. Każdy film zostanie dokładnie oceniony, a recenzja każdego z nich pojawi się na forum po zakończeniu konkursu.

Jurorzy: Sshadow, CrazyEd


ZGŁASZANIE FILMÓW
Prace wysyłamy pod tym tematem w treści posta wpisując:

Zgłaszam mój film: [link do filmu]

ZGŁOSZONE PRACE:
1. clone501 - brakujące elementy mod w niektórych ujęciach.
2. TomTheHuman
3. AraxussYexyr
4. TV Lego
5. ZombieFighter
6. HappyMadHatter
7. kkz665
8. mkstudio
9. BrickFielder
10. Stachu
11. Reptile
12. Trylobite

NAGRODY:
Nagrody w tym roku są sponsorowane dzięki współpracy przez:

Obrazek

Obrazek

Szczegóły dotyczące nagród. Ich zestawienie prezentuje się następująco:

Pierwsze miejsce:
Obrazek

+ zestaw elementów dostępnym w ofercie sklepu Brick KIT

Obrazek

Drugie miejsce:

Większy zestaw elementów dostępnym w ofercie sklepu Brick KIT

Obrazek
Obrazek

Trzecie miejsce:

Zestaw elementów dostępnych w ofercie sklepu Brick KIT

Obrazek


Jeśli są jakieś wątpliwości dotyczące zasad lub zostało coś pominięte, śmiało piszcie o tym pod tym tematem.

Życzymy powodzenia i świetnej zabawy podczas tworzenia waszego filmu!

-Ekipa WMBF
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

A tak z ciekawości się spytam: Czy te zestawy elementów BK to są losowo wybierane przez was, czy podajecie cenę, a zwycięzca sobie wybiera to co chce, np takie i takie pistolety, karabiny czy co tam jeszcze jest ?
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek


Posty: 199

Na pewno wezmę udział !

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Stachu napisał(a):
A tak z ciekawości się spytam: Czy te zestawy elementów BK to są losowo wybierane przez was, czy podajecie cenę, a zwycięzca sobie wybiera to co chce, np takie i takie pistolety, karabiny czy co tam jeszcze jest ?


Zaaktualizowaliśmy informacje odnośnie nagród za każde z poszczególnych miejsc. Są to paczki przygotowane przez sklep BrickKIT z daną ilością elementów.

Nagroda za 3 miejsce prezentuje się w postaci paczki elementów takich jak na załączonym zdjęciu powyżej. W najbliższym czasie (prawdopodobnie jutro) podamy też więcej informacji odnośnie pierwszego i drugiego miejsca.
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 148
"jakiekolwiek klocki w kolorze białym i niebieskim" czyli jak rozumiem, stara zasada, że połączone kolorystycznie elementy figurki też się zaliczają do kryteriów?


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Tak.


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Super nagrody! Na pewno wezmę udział :). Ps: w regulaminie jest błąd. Ps 2: dodacie post o konkursie na główną stronę?
Ostatnio edytowano 2 lip 2015, o 00:04 przez kkz665, łącznie edytowano 1 raz


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Miałem w tym roku nie brać udziału ale chyba coś nakręcę ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Można zrobić tak że w jednej scenie jest 4 a w innej klocki ?


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

Z tego co wiem, to można.
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek

Następna strona

Powrót do Konkursy


cron