Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 4! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 4! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Ta 4ka musi być z lego?
(^-^)


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska



Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Jeżeli drastyczne sceny nie są spowodowane przemocą, to czy nie zostaną odjęte punkty?
Obrazek


Posty: 1
Super konkurs !
Na pewno wezmę udział ! :D


Posty: 199

Zick45 napisał(a):
Super konkurs !
Na pewno wezmę udział ! :D


Witamy na forum ^^


Posty: 4
crazyed napisał(a):
Sshadow napisał(a):
- Aby potwierdzić, że praca została wykonana specjalnie na " WAKACYJNY KONKURS - EDYCJA 4" należy umieścić w filmie cyfrę "4"(ewentualnie coś na jej kształt) albo złączone ze sobą w dowolny sposób jakiekolwiek klocki w kolorze białym i niebieskim w każdym ujęciu Waszego filmu.


A co jeśli w kilku klatkach obiekt (połączone klocki) zostanie przysłonięte głową bohatera?


Posty: 199

A co jeśli w kilku klatkach obiekt (połączone klocki) zostanie przysłonięte głową bohatera?


Daj spokój . Przecież ten klocek nadal tam będzie ... Jeżeliw brickfilmie minifig zasłoni ciałem , dajmy na to lampe , to znaczy , że znikneła ? Btw witamy na forum ^^


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Czy jeśli ludzik ma białą bluzę i ma na niej niebieskie dobrze widoczne elementy nie guziki czy coś to się liczy? I też jak ściana jest biała i gościu co stoi przed nią ma niebieską czapkę to też się liczy? ( lol to mój 300 post :Ed:)


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Nie, obie opcje się nie liczą. Tors minifigurki to jeden element, a nie dwa. Części muszą być połączone lub chociażby stykające się ze sobą.


Posty: 73
Witam,

Zgłaszam mój film: https://www.youtube.com/watch?v=v3-LF7POeeM

Miłego Weekendu :) :) :) :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy


cron