Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Wymyśl własnego emotikona!

Wymyśl własnego emotikona!

Post 19 maja 2012, o 12:13
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Cześć, jak wiecie wraz z nowym "designem" na forum znalazły się też nowe emotikony. Mają one w jakiś sposób nawiązywać do tematyki portalu. Wraz z CrazyEd'em stworzyliśmy 24 minki, które już są dostępne.

Prezentują się one tak:

:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

Wszystkie były wzorowane na tych z "Bricks in Motion", ponieważ bardzo dobrze się prezentują, lecz wymyślaliśmy je sami. Teraz chcemy dać Wam szansę zrobienia własnej emotki. Surowy szablon znajdziecie pod tym linkiem: Kliknij

Gdy już stworzycie wymyślony przez Was uśmieszek, zaprezentujcie go Nam pod tym wpisem, a będzie miał on szansę stać się jedną z emotikon WMBF.

Powodzenia
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 14:36

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

OO! proszę

http://tinypic.com/r/egbxjc/6

Własnoręcznie robiona, tylko nie wiem jak z tłem... bo takie białe jest... niedługo postaram się to naprawić
Ostatnio edytowano 19 maja 2012, o 14:41 przez szynkapasztetowa0, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 14:39

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Obrazek

Gif robiący zdjęcie.
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 14:47
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

szynkapasztetowa0 napisał(a):
OO! proszę

http://tinypic.com/r/egbxjc/6

Własnoręcznie robiona, tylko nie wiem jak z tłem... bo takie białe jest... niedługo postaram się to naprawić


Haha powiem Ci, że nawet mi się podoba ;) Popracuj jeszcze tylko nad tym tłem jak możesz.
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 15:28

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Sshadow napisał(a):

Haha powiem Ci, że nawet mi się podoba ;) Popracuj jeszcze tylko nad tym tłem jak możesz.


Tylko nie wiem właśnie jak to dokładnie zrobić. Zrobiłem 20 obrazkow bez tła- w png i nie wiem w czym to animować, by zostało bez tła... Tamtą zrobiłem w photo scape...
ObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 15:32
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Tylko nie wiem właśnie jak to dokładnie zrobić. Zrobiłem 20 obrazkow bez tła- w png i nie wiem w czym to animować, by zostało bez tła... Tamtą zrobiłem w photo scape...


Spróbuj w programie o nazwie "Easy Gif Animator"
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 16:33

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Sshadow napisał(a):

Spróbuj w programie o nazwie " Easy Gif Animator "


Może to będzie dobre. :)
Załączniki
animka.gif
animka.gif (4.09 KiB) Przeglądane 11971 razy
ObrazekObrazekObrazek

Post 22 maja 2012, o 20:42

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

A może być to:
lego.gif
lego.gif (2.54 KiB) Przeglądane 11920 razy
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Post 24 maja 2012, o 17:36

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Tak mnie zastanawia, jak można było zapomnieć o słynnym "xD" ?

Oto moja propozycja: Obrazek
Załączniki
Beka xD.png
Beka xD.png (1.42 KiB) Przeglądane 11898 razy
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 24 maja 2012, o 17:41
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Obie Emoty prezentują się interesująco :) Na pewno będą wzięte pod uwagę. Tylko twój Pawle przypomina trochę tego z BiMa, ale to nic ;)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Następna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron