Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Chat

Chat

Post 31 sie 2012, o 23:02

Posty: 46
Witajcie :) (To mój standardowy wstęp) Dziś chciałbym zaproponować propozycję stworzenia na WMB'efie ? Stworzenia chatu ,na którym będą mogli pisać wszyscy aktywni użytkownicy.Post kierowany głównie do Adminów i Moderatorów ,ale mogą się tu wypowiedzieć pozostali użytkownicy :)

Post 1 wrz 2012, o 09:19

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Czyli taki ShoutBox ? Mi się ten pomysł podoba. Brakuje mi tego na tym forum.
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 1 wrz 2012, o 11:56

Posty: 46
To fajnie :) Nawet lepiej by było ,jakby była funkcja rozmowy głosowej.

Post 1 wrz 2012, o 12:13

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

AtinLaKad napisał(a):
To fajnie :) Nawet lepiej by było ,jakby była funkcja rozmowy głosowej.


Dobry pomysł ;) Jestem za :D
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 1 wrz 2012, o 12:26

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Nie wiem czy wiecie, ale było już coś w rodzaju tej funkcji głosowej na archiwalnej stronie WMBF.pl ( było to coś w rodzaju team-speak`a, czy jakoś tak ). Bardzo wielu osobom się podobała propozycja zrobienia czegoś takiego, lecz gdy już wcielono projekt w życie, bardzo mało osób z tego korzystało, więc myślę, że już lepiej obstać przy shoutboxie ;)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 1 wrz 2012, o 13:08
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Widzę, że temat Shoutbox' a nie śpi. Pewnie tego jeszcze nie wiecie, ale usunęliśmy go ze Sqeverkiem specjalnie :o Chodziło tu o ciszę na forum, gdyż wszyscy użytkownicy pisali na chacie, nie wykorzystując w prawie żaden sposób forum. Widze jednak, że tematowi nie dacie spokoju :? Proponowałbym coś takiego:

Spróbujemy dodać Shoutbox np. na miesiąc i jeżeli zauważmy, że po miesiącu forum jest martwe, usuniemy go. Jednak jeżeli będzie inaczej, oczywiście zostanie.

Możemy się tak umówić? Jest jeszcze jedna sprawa. Pojawi się on dopiero wtedy, kiedy złapię Sqeverk' a. Bo tylko on umie to wszystko obsługiwać od strony technicznej. Ja jestem od grafik. Ostatni raz miałem z nim kontakt ponad miesiąc temu. Jeżeli go tylko złapię, poproszę o tę funkcje. To jak na razie tyle. Nic więcej nie mogę w tej sprawie zrobić :)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 1 wrz 2012, o 14:07

Posty: 46
Dzięki za poparcie.Zrób przez miesiąc ShoutBoxa z funkcją głosową i zobaczymy :)

Post 10 lis 2012, o 20:26

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Obrazek
Odkopuje temat :D
To jak z tym shoutbox'em?

Jeśli Sqeverek zapadł sie pod ziemię proponuję użyc tego:
Obrazek
W krytycznych przypadkach tego:
Obrazek
:D :D :D :D :D
pozdrawiam SHIFT
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 10 lis 2012, o 20:34

Posty: 679
Obrazek, a tym można wywozić rozkopaną ziemię.
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 10 lis 2012, o 21:34

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Obrazek
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Następna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron