Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją Wojownicze żółwie ninja

Wojownicze żółwie ninja

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...
Post 20 paź 2012, o 13:35

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Jak to zobaczyłem to padłem.
Niedługo będą wydawać zestawy z Kaczora Donalda ;) (którego bardzo dobrze wspominam, wciąż mam stertę komiksów z dzieciństwa i jakiś mały set z Donaldem kupił bym z sentymentu :D )
Nie pomyślcie jednak że nie oglądałem, nie czytałem o naszych bohaterczych skorupiakach.
Ale czy to nie przesada aby aż tak pchać bajki do lego?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No ale są też plusy:
-nowe deskorolki,
-przeciwnicy (gdzieś na Flick'u widziałem głównego przeciwnika żółwi (ten taki ninja, w masce zapomniałem jak się zwał. Dawno nie oglądałem XD) Kozacko wykonana była ta jego zbroja),
-głowa miszcza szczura,
-każdy żółw ma skorupę :!:

Jak zobaczyłem te sety, to pomyślałem: "A, co tam REPTILE będzie miał nowy tors do figa :D " (od żółwi oczywiście)

A co wy sądzicie o tej serii?
Pozdro SHIFT

EDIT: bym zapomniał. Jest set który bardzo mi się podoba XD:
http://lego.wikia.com/wiki/Antonios_Pizza-Rama_Pizza
" set released at the New York Comic-Con on October 11, 2012."

No, ale może na Allegro będzie. Jest taki sprzedający (tommy toys) który sprowadza takie sety promocyjne ;)
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 20 paź 2012, o 15:10

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Najpierw kiedy zobaczyłem te sety na goolach to pomyślałem, że to żarty, ale teraz zaczyna mi się to podobać :ugeek: :geek:. A co do tego setu pizzy- kozacki :D
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 20 paź 2012, o 19:33

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

SHIFT napisał(a):

Jak zobaczyłem te sety, to pomyślałem: "A, co tam REPTILE będzie miał nowy tors do figa :D " (od żółwi oczywiście)


Dokładnie tak :D
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 20 paź 2012, o 21:02

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Tak...Żółwie Ninja... już to widziałem i miałem o tym napisać, ale widzę, że mnie wyprzedziłeś SHIFCIE.
A pizza rzeczywiście jest fajna, choć mogłoby być więcej dodatków, a tu tylko jakieś czerwone krążki, no cóż...smacznego. :lol:
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Post 20 paź 2012, o 21:05

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Bardzo fajnie się prezentuje ta seria :D Nie wiem jak wam, ale kojarzy mi się ona ze starymi setami z LEGO Batman :?
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 21 paź 2012, o 14:29

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

1MacLego napisał(a):
Tak...Żółwie Ninja... już to widziałem i miałem o tym napisać, ale widzę, że mnie wyprzedziłeś SHIFCIE.


Tak samo tutaj, ale nie chciało mi się nic pisać... ;P
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 21 paź 2012, o 14:35
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Hehe :D Świetnie wspominam tę kreskówkę! Raphael, Leonardo, Donatello, Michelangelo i ich mistrz Splinter. Najbardziej zawsze podobał mi się charakter Raphael' a, zdecydowany i agresywny nadmiernie w niektórych momentach :? Co do zestawów. Nie mam w planach ich zakupu, lecz na pewno zapoluję na minifigi ^^ Martwi mnie jedynie to, że mają oni za duże głowy ;/ Nawet podczas oglądania zdjęcia na pudełku można zauważyć, że każdy z Nich, ma o wiele szersze ramiona, niż samą głowę. Przecież to w końcu żółwie! :evil:
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 3 lis 2012, o 15:20

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
SHIFT napisał(a):
-przeciwnicy (gdzieś na Flick'u widziałem głównego przeciwnika żółwi (ten taki ninja, w masce zapomniałem jak się zwał. Dawno nie oglądałem XD) Kozacko wykonana była ta jego zbroja),


Shredder ( Jako, że leniwośc ludzka nie zna granic wklejam linka na wikpedie:http://en.wikipedia.org/wiki/Shredder_(Teenage_Mutant_Ninja_Turtles))
A oto jego figurka:
Obrazek

Co sądzicie o tejże figurce?

pozdrawiam SHIFT
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 9 lis 2012, o 18:00

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Zdjęcia pozostałych set'ów:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Powrót do Serie za licencją


cron