Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Brickfilmowe Oskary

Brickfilmowe Oskary

Post 19 maja 2012, o 16:24

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Przywracam temat oskarów i mam dwa pytania:
1. Kto robi galę.
2. Kto zasiądzie w jury.
Ja już organizuję te pozłacane figurki jak by ktoś pytał.
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 16:57

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Tak... Gali ja chyba nie zrobię, choć chętnie bym to nagrał, gdyby były na to pieniądze... Mógłbym kupić trochę klocków, ale do poniedziałku mogę wam przysłać jedynie projekt w Lego digital Designer... A pomysł mam niezły... no oczywiście jeśli by głosowanie odbywało się za pomocą smsów, to by była kasa na wszystko..
ObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 17:12
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Tylko wiecie. Na czym miało by to wszystko polegać? Skąd filmy do nominacji, kategorie i tego typu rzeczy. Bo jak na razie poza pustymi słowami, nic więcej za tą ideą nie przemawia. Proponowałbym Wam lepszą organizację, a potem dopiero myślenie o nagrodach i samej gali (wynikami) :|
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 18:27

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Na razie całość wygląda tak:
-CYTRYNAPICTURES i MacLEGO robią coś w kierunku budowy gali.
-WysokiFilms o ile pamiętam miał się zająć dubbingiem.
-ZombieFlowchart coś tam miał też zrobić.
-Głosowaniem i statuetkami zajmę się osobiście.
-Nominację do oskarów i kategorie to chyba zrobimy tuż przed galą.
A więc Sshadow na tą chwilę nie jest tak źle.
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 19 maja 2012, o 18:31

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Ważne, że już coś jest :D
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 19 maja 2012, o 18:33

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

I jeszcze dodam, że moja gala jest już w 90% skończona, muszę tylko poprawic szczegóły ;)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 19 maja 2012, o 19:04
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

No dobrze, lecz najważniejsze w galach są "filmy". A tych jak widzę brak. :?
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 20:08

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No bo to będzie tak ( przynajmniej taki mi się wydaje ), że filmy będzie można zgłaszać, lub też same będą wybierane przez jurorów ( ale chyba bardziej to pierwsze, chociaż pewnie się to jeszcze uzgodni ). Potem jurorzy będą wybierali najlepszy film w danej kategorii ( oczywiście najpierw nominacje ), a potem ogłoszą zwycięzcę podanego w gali. No i jak już mówiłem, powinniśmy wymienić się skype, abyśmy mogli to szybciej i prościej uzgodnić :)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 19 maja 2012, o 20:19
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

No nie wiem, jakoś tego nie widzę. Proponuję zamknąć temat i najpierw wszystko dokładnie ustalić. Zgadajcie się na GG lub Skype i tam to obgadajcie. Gdy będziecie mieli już wszystko gotowe (pomysł, jak i w jakieś części wykonanie). Potem dopiero pomyślcie o rozgłosie i kontynuacji tego tematu. Myślę, że wystarczająco się wypowiedziałem :)
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 19 maja 2012, o 20:45

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Sshadow nie ułatwiasz sprawy.
Myślę że wszystko jak na razie jest gotowe jak ktoś będzie miał jakiś film (polskiego brickfilmera) nadający się na nominację to niech pisze mi na pw.
Pod koniec czerwca zrobimy galę a z podesłanych mi filmów zrobię listę i przy kręceniu gali na skypie wybierzemy te które wygrały.
Jakieś uwagi?
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Następna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron