Strona główna forum Park Serie LEGO Inne Ideas (CUUSOO)

Ideas (CUUSOO)

Post 12 sie 2013, o 22:16

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

SHIFT napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):
Ciekawe po ile... ;(

Losiuman napisał(a):
SHIFT napisał(a):
:o A po ile? Bo na Alledrogo po 250 zł..


Też coś koło tego ;)

;)

Dziękuje SHIF'cie, gdyby nie Ty, nie wiedziałbym że jest coś takiego jak poprzednie posty!

Please... Napisał że "coś koło tego" to nie jest dokładna cena, od razu widać że Łosiu nie pamięta dokładnej ceny. :|
Jeżeli będzie powyżej 200zł... Nara im...
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 12 sie 2013, o 23:33

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
NiE Ma sPrawy! pOlecam sIę na przYszłoŚć! :D

No, to już chyba bardziej opłaca się kupić na stronie TLG bo tam jest za 169.99, + koszt przesyłki, 40 zł z tym że płaci się raz za obojętną ilość (z tego co się oriętuję) więc można by zrobi zamówienie grupowe (limit 5) i rozsyłać. Myślę, że to i tak będzie taniej.

Obrazek
Libyan Hippie by Okay Yaramanoglu, Flickr
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 13 sie 2013, o 13:35

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

SHIFT napisał(a):
No, to już chyba bardziej opłaca się kupić na stronie TLG bo tam jest za 169.99, + koszt przesyłki, 40 zł z tym że płaci się raz za obojętną ilość (z tego co się oriętuję) więc można by zrobi zamówienie grupowe (limit 5) i rozsyłać. Myślę, że to i tak będzie taniej.

Albo poczekać aż w moim sklepie będzie ten zestaw za 160zł. (Minecraftowy był mniej więcej za tyle) Z tego co się dowiedziałem ma być za miesiąc.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 13 sie 2013, o 14:43

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Jak ktoś mieszka w Wa-wie to będzie miał, a mi pozostaje płacić krwiopijcom z Allegro. :cry:
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 17 sie 2013, o 11:02

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

SHIFT napisał(a):
Jak ktoś mieszka w Wa-wie to będzie miał...

Ta... figę...

Losiuman napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):
U mnie jak na razie nigdzie nie ma, w tych najlepszych warszawskich sklepach LEGO też, nawet w patronackim.
Jak tylko pytałem o te zestawy (ogólnie z CUUSOO) to sprzedawcy nie wiedzieli kompletnie o czym mówię i chcieli mi dać przejrzeć katalog, na co ja od razu, że tego w nim nie będzie. xD

Raz musiałem sprzedawcę uczyć co to jest seria CUUSOO, zapytałem czy był tutaj zestaw z LEGO Minecraft, po potwierdzeniu dałem mu do zrozumienia, że to właśnie jest z CUUSOO. ;D

Muszę pracować w sklepie LEGO, muszę! Bo to jest nie do pomyślenia!... :mrgreen:


Mieszkasz w Warszawie, co nie ? W CH Targówek są ;)

G@#%0 prawda!... Byłem tam wczoraj rowerem (ok 40 km w dwie strony) i tylko się zawiodłem bo po zestawie ani śladu! Pytałem w sklepie LEGO o zestawy z CUUSOO to babki powiedziały, że poza tym Minecraft'owym nic jeszcze nie mieli... W Smyku też byłem ale tam nigdy nie ma unikatów...

Jeżeli się tylko domyślasz, że gdzieś MOŻE być ten zestaw to lepiej milcz i nie wprowadzaj ludzi w błąd...

Wniosek? Nie ufać Losiumanowi. :x
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 17 sie 2013, o 11:21

Posty: 679
pkmovies92 napisał(a):

Wniosek? Nie ufać Losiumanowi. :x

you don't say?
ale nie martw się, to pomoże ci być konsekwentym, jak ci się nie podoba to nie kupuj, może potem bedzie można gdzieś znaleźć same figi?
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 17 sie 2013, o 12:13

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):

Wniosek? Nie ufać Losiumanowi. :x

you don't say?
ale nie martw się, to pomoże ci być konsekwentym, jak ci się nie podoba to nie kupuj, może potem bedzie można gdzieś znaleźć same figi?

Zestaw chce mimo wszystko, jest to Back to the Future, moja ulubiona trylogia filmowa wraz z oryginalną Star Wars. To must have! Do tego potrzebuje te elementy z nadrukiem (Numery rejestracyjne i Flux Capacitor). Przydadzą się bo są w idealnym rozmiarze co te moje stare customowe. Poza tym są oryginalne!

Gdyby zestaw mi się kompletnie nie podobał to nie jechał bym do sklepu. Narzekam tylko na to, że tak kiepsko i na odwal się zrobili DeLorean'a. W TLG mają ogromne możliwości, a idą na łatwiznę...
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 17 sie 2013, o 13:38

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Wniosek z tego taki, że TLG na wydy....
Na shop at home widnieje informacja "Out of stock".
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 17 sie 2013, o 14:35

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

SHIFT napisał(a):
Wniosek z tego taki, że TLG na wydy....
Na shop at home widnieje informacja "Out of stock".

O! pisze że będzie za 170zł.

[za taką cenę (przesyłka włącznie) kupiłem kiedyś na allegro ten set w idealnym stanie (z pudełkiem, instrukcją i gratisowymi częściami do innego zestawu)]
Obrazek

...mimo to, o wiele taniej niż na allegro. Trzeba czekać na drugą połowę września.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 17 sie 2013, o 21:41

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Araxuss, a wy tam w Szczecinie macie jakiś duży sklep lego, nie? Nie ma tam setu BTTF?
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne


cron