Strona główna forum Brickfilmy Konkursy Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Konkurs na najlepszy kadr [OTWARTY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Dobra myśl, pytanie tylko czy zainteresowanie konkursem nie wzięło się stąd, że był "świeży". Może faktycznie Cytryna powinien wziąć pod uwagę twoją radę, mi się wydaje że jest bardzo sensowna :)
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Hm ,coś z zimą, mam dużo białych , może, może........ :D

PS.Brickgun, fajny masz podpis. :lol:
Obrazek


Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
OFFTOPIC: Dzięki :D
Mk pamiętaj że organizatorem konkursu jest Cytrus i póki on nie powie na jaki jest temat konkursu prace nie powinny być zgłaszane :)
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 679
nope cytrus powiedział, że jak nie chcemy, to nie musimy korzystać z tych cytatów... ja coś wymyślam właśnie :D


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Wiecie co..... chyba po prostu tą grudniową edycję anuluję i za radą Eda dam krótszy termin na wykonanie.
Na wstęp spróbuję z dwoma tygodniami. A temat..... niech będzie po prostu temat zimowy, coś mocno związanego z zimą. Pokażecie swoją wyobraźnię :D
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 30
Lokalizacja: Luboń
Widzę ogromne zainteresowanie konkursem :x. Co się właściwie dzieje? W pierwszym etapie sporo prac, w drugim kilka prac i "dyskusja" na 3 strony, a w najnowszym etapie nic. :ugeek:


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska



Posty: 679
Wygląda, że edycja zimowa się skończyła, więc wrzucam swoją wersję "Dawida z głową Goliata" Czaravaggia i wygrywam walkowerem najnowszą edycję :3 Obrazek oryginał: KLIK

Poprzednia strona

Powrót do Konkursy


cron