Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Punkty reputacji

Punkty reputacji

Post 12 kwi 2014, o 14:04

Posty: 148
Cześć wszystkim!

Ostatnio przeglądałem dużo różnych forów tematycznych, a na jednym z nich znalazłem ciekawą funkcję. Otóż istnieją tam punkty reputacji. Jak to działa?
Zdarza się nieraz na WMBF-ie, że dany użytkownik wyrazi coś, co nas niezwykle bawi, bądź w pełni popieramy jego zdanie, albo uważamy, że jest kompletnym idiotą. Chcielibyśmy to jakoś zauważyć i pochwalić/zjechać po całości, ale za bardzo nie możemy, ponieważ pisanie o tym pod konkretnym tematem poskutkowałoby Off-topem.
Byłyby punkty plusowe i minusowe. Przy dawaniu takowego można napisać za co, a liczba zebranych punktów byłaby widoczna, np. przy nicku usera. Po kliknięciu na nie wyświetliłoby się nam okno ze wszystkimi punktami użytkownika, czyli od kogo je dostał, w jakim temacie i komentarz od dającego. Przy zebraniu odpowiedniej liczby punktów można by dostawać rangi.
Piszcie, co o tym sądzicie, szczególnie administracja. Myślę, że przydałoby nam się tu coś takiego.

Post 12 kwi 2014, o 20:19

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Hmmmmm.... Czemu nie? Ja jestem za. :D
Obrazek

Post 13 kwi 2014, o 00:17

Posty: 679
miniwojny są spoko jeśli nie są off topicami. :twisted:

a pomysł fajny, tylko można wymysleć jakąś inną nazwę dla takich punktów, w senie jak na innych stronach są jakieś tam lajki czy piwa, czy cóś :DD
a za poszczególne liczby punktów moglibyśmy nadawać mądrze brzmiące, nic nie znaczące odznaczenia, np za 30 punktów "Naczelny eksplorator legolandu", a za -10 "Odlegowiony nieznajda" czy cóś... :D

Post 13 kwi 2014, o 14:18

Posty: 148
Tak, dokładnie o to mi chodzi.

Post 27 kwi 2014, o 19:51

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

ZombieFlowchart napisał(a):
miniwojny są spoko jeśli nie są off topicami. :twisted:

a pomysł fajny, tylko można wymysleć jakąś inną nazwę dla takich punktów, w senie jak na innych stronach są jakieś tam lajki czy piwa, czy cóś :DD
a za poszczególne liczby punktów moglibyśmy nadawać mądrze brzmiące, nic nie znaczące odznaczenia, np za 30 punktów "Naczelny eksplorator legolandu", a za -10 "Odlegowiony nieznajda" czy cóś... :D

GJ. Popieram punkty reputacji. "Waluta" punktowa powinna być związana albo z Lego jako takim lub z brickfilmem (Jakby nie patrzeć to także forum o brickfilmach). Pomysł o pkt. rep. jest fajny, o ile nie przerodzi się w pkt. za ilość napisanych postów jak na niektórych forach :evil: A nazwa waluty... Bo ja wiem? Jakieś "Minifigi", "Klocki", "Wieże Orthanku" czy co?
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 28 kwi 2014, o 15:01

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

SideUniversal napisał(a):
study?

:mrgreen: dobre!
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 10 cze 2014, o 01:58

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Rozważałem z Sshadowem punkty reputacji na forum i jest to pomysł mile przez nas widziany.
Postaramy się, żeby funkcja była dostępna na stronie w najbliższym miesiącu.

Post 21 lut 2015, o 17:47

Posty: 48
Lokalizacja: Mazury (Surwile)
Podoba mi się ten pomysł .
Mój kanał - https://www.youtube.com/channel/UCZhHp7 ... yYzMRk6Tqg
Filmy Lego - Moja Pasja

Post 21 lut 2015, o 23:56

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 22 lut 2015, o 00:40

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Następna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron