Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Brickfilmowe Oskary

Brickfilmowe Oskary

Post 20 maja 2012, o 10:20

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

@kokomokokokoko
Po 1. Co masz na myśli mówiąc mord? Przecież nikt tutaj nie pokazuje twarzy.
Po 2. Też nie wiem po co się tutaj rejestrowałeś, jeżeli ciągle wyskakujesz z jakimś problemem i się denerwujesz bo podobno "wszyscy Cię mają w dupie".
Po 3. Chcesz zrobić tą całą galę w kilku językach. Macie już jakieś wybrane osoby, które potrafią się tymi wszystkimi językami odpowiednio posługiwać?
Po 4. Skąd wytrzasnąłeś myśl że gardzimy użytkownikami? Takim jedynym ośmieszanym wyjątkiem jesteś Ty. Błaźnisz się, bo robisz z siebie idiotę na oczach wszystkich. Z resztą poza Tobą to nikogo więcej tutaj nie ma z kim mamy problemy... Mały rewolucjonista się znalazł... Dopiero co odnowiona została witryna, a Ty zachowujesz się jak byś chciał już wszystkim rządzić! Spójrz na swoje zachowanie, a potem oceniaj innych.
Po 5. Cytuje: "Jak chcecie usuńcie mnie ze strony i mój post, ale ja cały czas będę się logował jako nowy użytkownik i będę wam tu mieszał :lol:" Pokazałeś właśnie na czym Ci na prawdę zależało aby dokonać na tej stronie. Spowodowane jest to zazdrością że nie potrafisz niczego sam zrobić, zaspokajając się kiepskimi blogami własnej roboty! Jesteś typowym hejterem, czującym się bezpiecznie za ekranikiem swojego komputera.
Po 6. Jak chcesz ogłosić konkurs na BiM'ie to powodzenia. Tam konkursami zajmują się profesjonaliści! Taki nowy użytkownik nic tam nie zdziała, nawet ten który posługuje się biegle angielskim. Do profesjonalisty Ci jeszcze sporo brakuje, aby się ciut do niego zbliżyć, popracuj najpierw nad swoim zachowaniem.

Pozdrawiam, mam nadzieję że przemyślisz to co tu napisałem.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 20 maja 2012, o 10:23

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Według mnie robienie gali w innych językach to po prostu zbyt dalekosiężny projekt ( co nie znaczy, że zły ). Ale z tego co wiem, wszystkie wielkie dzieła powstają z czegoś małego, tak więc najpierw zróbmy to w Polsce, a jeśli to odniesie sukces, to będziemy mogli spróbować w innych krajach. Sam pomysł z oscarami LEGO jest ŚWIETNY, ale żeby zbudować willę, trzeba zacząć od fundamentów. Czyli jak powiedział Reptile, zamknijmy temat, zgadajmy się na skype, i zobaczymy co z tego wyjdzie. Może też popracujmy nie tylko nad techinką, ale nad sobą również, abyśmy byli zgranym zespołem polskich brickfilmerów, no bo co jak co, ale współpraca przede wszystkim! ;)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 20 maja 2012, o 11:22

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
@kokomokokokoko Powiedz mi, czy ty jesteś takim profesjonalistą w brickfilmingu jak Smeagol, FancyPants, MindGame czy Jay Silver? Zachowujesz się tak, jakbyś był. Powtarzam po raz kolejny na BiMie mają teraz swoje konkursy, poza tym sami posiadają coś w rodzaju swojej gali oskarowej! Każdego roku wybierają zwycięski brickfilm w różnych kategoriach! Nie wierzysz? Tu masz z tego roku, a tu z zeszłego roku. A brickfilmy są nominowane przez specjalistów. Jesteś takim specem od animacji jak ludzie wymienieni powyżej? Masz takie wielkie doświadczenie na organizację tego na światową skalę?

Społeczność WMBF jest jeszcze znikoma w porównaniu do bricksinmotion. BiM jak i swojego rodzaju poprzednia wersja tej strony - brickfilms.com rozwijają się od 12 lat! A my ile istniejemy? Nie minęły jeszcze nawet dwa lata. Trochę czasu jednak trzeba poświęcić, żeby się brickfilming w tym kraju rozwinął. Jest jeszcze za wcześnie na wywalanie się na cały świat.

Chodzi nam o to, że wyskakujesz ze swoim postem kompletnie bez sensu. Dwie strony wcześniej, kiedy Maćkowi udało się wszystko uzgodnić, wszedłeś tutaj z postem pod tytułem: STOP! Widzę, że muszę wkroczyć!.
Nic nie uzgodniłeś, a informację że gala będzie w kilku językach podajesz dopiero teraz. Pomysł z galą jest dobry i cieszę się że wpadliście na taki pomysł, ale myślę że jeszcze jest za wcześnie żeby wyskakiwać z tym na cały świat.
Zrób to najpierw w samej Polsce. I wcale Was nie ograniczamy, ta strona jest po to żeby rozwijać brickfilming, który u nas nie stoi jeszcze na dobrym poziomie. Cytryna, Reptile i inni zrozumieli, że najpierw należy wszystko uzgodnić prywatnie. Jak wszystko będzie gotowe, to zaprezentujecie nam wszystkim całą koncepcję.

Słowami "będę Wam tu mieszał" i "Jakbyście chcieli coś jesczze pod tym napisać o mnie to nie musicie bo i tak nie mam zamiaru czytać waszych nieprzemyślanych postów" udowadniasz tylko swoją upierdliwość. Jeszcze przyznajesz, że nie będziesz czytać postów innych osób. Sam piszesz nieprzemyślane posty. Przykład podałem akapit wyżej.
My także mamy całe archiwum Twojej historii na starym WMBF, przy okazji byłeś jedynym zbanowanym(na miesiąc) użytkownikiem i jedynym, który dostał najwięcej ostrzeżeń, więc uprzejmie Cię proszę, zmień swoje nastawienie.

Post 20 maja 2012, o 11:55

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

Lipa. Kłócimy się jak stado baranów. Najlepiej dajmy se spokój. Tą galę niech zrobi ktoś, kto już się na to zapalił. W każdym bądź razie, myślę, że gala osiągnie charakter ogólnopolski , a za dwa może trzy lata, jak dobrze pójdzie to wkroczymy na arenę międzynarodową. Ale trzeba próbować.

Ps: Pomysł z BiM i anglojęzyczną galą jest dobry wg mnie. Ale najpierw trzeba się tam wgryźć! Ale mówię. Od małych rzeczy do Wielkich osiągnięć... Aaa

Jeszcze jedno. Admini. Zróbcie więcej w kierunku Polaków. Bo tak chwalicie innych, a u nas znajdzie się wiele nieoszlifowanych "diamentów", których jak widać nie dostrzegacie. Ciągle mówicie, że polski brickfilm stoi na niskim poziomie. WIĘC KURDE ZABIERZCIE SIĘ ZA TO! Same poradniki nic nie dadzą! organizujcie więcej konkursów! Wyjdźcie do ludzi!

Dziękuję.
ObrazekObrazekObrazek

Post 20 maja 2012, o 12:01

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Konkursów ostatnio nie było, bo od grudnia pracowaliśmy nad nową witryną. Poza tym sami również powinniście się za to zabrać. Kiedy ostatnio zrobiliście jakiś brickfilm? Przede wszystkim Wy musicie nad tym popracować. To wasze filmy! Jak mówisz że same poradniki nic nie dadzą, to w takim razie po co o nie prosiliście na starej stronie?

Post 20 maja 2012, o 12:25

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

crazyed napisał(a):
Kiedy ostatnio zrobiliście jakiś brickfilm? Przede wszystkim Wy musicie nad tym popracować. To wasze filmy! Jak
Brickfilmów nie robiłem mniej więcej z tego samego powodu co Pkmovies.
Egzaminy gimnazjalne.
Same poradniki nic nie dadzą. No właśnie. Przecież i tak na stronie nie było zbyt wiele tematów poradników. Ludzie się nudzili. Powstawały jakieś tematy o dowcipach, nawet wiersze zaczęliśmy pisać. To samo mogliśmy robić na jakim kolwiek innym forum. Zorganizowaliśmy konkurs. Powstało wiele nowych brickfilmów. Pobudziliśmy troche to społeczeństwo. Szczerze mieliśmy szczęście, że wy (admini) nie wywaliliście naszego pomysłu do kosza. Szczerze zamiast nowego wyglądu przydałoby się ożywić tą stronę. Być może teraz to się uda. Ale myślę, że nic oprócz newsów o nowych seriach lego i zagranicznych animatorach (o których w większości nie słyszałem) nie wniesiecie. Za przeproszeniem SRACIE tymi, którzy tworzą za granicą! Nawet boicie się nagrać filmy w języku polskim! To jak do cholery macie rozwijać brickfilm w POLSCE, jak jesteście drugą stopą za granicą. Szczerze, kiedyś myślałem, CrazED, Paweł, i ta cała plejada "Polaków" nie jesteście Polakami. Zresztą dla czego ta strona jest w pewnym stopniu "zanglojęzyczona"?? Żeby było fajniej? ALe jak MY - prości brickfilmerzy chcemy wyjść do świata, to NIE, bo ośmieszymy siebie i całą Polskę! No nie rozśmieszajcie mnie. Polska jest Polską, czy kurde Ameryką.?
ObrazekObrazekObrazek

Post 20 maja 2012, o 12:30

Posty: 19
Lokalizacja: Polska :)
Medals: 1
Zwycięzca Wakacyjnego Konkursu (1)

A poza tym strona przypomina bardziej BiM'a niż to stare WMBF. Zero oryginalności...
ObrazekObrazekObrazek

Post 20 maja 2012, o 12:56

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Powtarzam. Nie robiliśmy konkursów i poradników na starej stronie, bo pracowaliśmy nad nową, poza tym my podstawówkę i gimnazjum mamy daleko za sobą, więc w szkole mamy znacznie więcej roboty od Was. Uważasz że to źle, że "jedną stopą jesteśmy za granicą"? Czy brickfilming narodził się w Polsce? Czy przed dwoma laty w Polsce istniał jakiś znany brickfilmer poza pkmovies'em i LolikiemZabijaką? Najpierw trzeba było trochę zaczerpnąć zza granicy.
Uważasz że się boimy robić brickfilmy po polsku?
Nie rozśmieszaj mnie. Dziesiątki razy tłumaczyliśmy dlaczego. Ponad 90% naszych widzów mówi po angielsku.
A dlaczego? Dlatego, że brickfilming jest bardziej popularny za granicą niż u Nas np. porównaj sobie społeczność bricksinmotion do naszej!

Angielski jest kluczem uzyskania widowni na całym świecie. Czasem sami zróbcie brickfilmy w tym języku, a więcej osób będzie Was oglądać i oceniać. I po raz kolejny powtarzam, że pomysł z galą jest dobry, ale nic nie uzgodniliście i jest jeszcze za wcześnie na to, żeby robić to na skalę światową. Pomyślmy najpierw o brickfilmingu Polsce, potem o świecie. Napisałem również że na BiMie mają swoje konkursy i posiadają coś w rodzaju własnej gali oskarowej z nagrodami. Czytasz w ogóle nasze posty? Cały czas twardo stoicie przy swoim i macie gdzieś nasze argumenty. Grochem o ścianę.

"Zero oryginalności". Radzę ci zrobić własną stronę. Sam na początku mówiłeś, ze ci się bardzo podoba, a teraz nagle zmieniasz zdanie?

Pozdrawiam.

Post 20 maja 2012, o 13:03

Posty: 69
@crazyed dobrze gada, polac mu :)

Nigdy tylu głupot nie czytałem, nie wiem co bierzecie, ale bierzcie połowe. Skąd wam takie głupie rzeczy do głowy przychodzą (nie mówie o gali. gala fajny pomysł, lecz wasze zachowanie...). Apeluje o zamknięcie tego tematu.

Post 20 maja 2012, o 13:25

Posty: 12
Lokalizacja: Mikołów

Tak sobię śledzę te wasze wypowiedzi i powiem wam jedno: Jak wam się tu nie podoba to nie musicie tu być. Możecie założyć sobie własne forum, gdzie będziecie se rządzić według własnych zasad. Nie potraficie docenić tego, że znalazła się jakaś grupa ludzi, którzy poświęcili swój czas, aby stworzyć forum dla was, polskich brickfilmerów. Pomyślcie, czy ktoś, kto pracował przez kilka miesięcy nad forum dla was, ma was w d****? No chyba jednak nie.

Szynkapasztetowa, co więcej admini mają dla ciebie zrobić? Przyjść do domu i zrobić za ciebie brickfilm? Są konkursy, poradniki, jak ich poprosisz o pomoc na planie to pomogą. Poradniki dają, i to bardzo dużo tylko trzeba umieć z nich skorzystać. Nie wystarczy tylko przeczytać, trzeba ćwiczyć!!!!!!!! Ludzie, trochę zainteresowania z waszej strony!! Jak ci się nie chce ćwiczyć to ok. twoja sprawa, ale nie licz na to, że osiągniesz dobry poziom. :x

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron