Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją "Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

"Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...

Posty: 679
Ciekawie, jedyne co, to drugi od przodu z tymi niebieskimi chełmami WTF i te małe pojazdy z figami w normalnej skli nie przemawiają do mnie jako coś co można połączyć, może osobno by sie to prezentowało lepiej, ale ta ostatnia seria jest git


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

https://www.youtube.com/watch?v=_ZqMuqT_vP8

:DD

ZombieFlowchart napisał(a):
Ciekawie, jedyne co, to drugi od przodu z tymi niebieskimi chełmami WTF i te małe pojazdy z figami w normalnej skli nie przemawiają do mnie jako coś co można połączyć, może osobno by sie to prezentowało lepiej, ale ta ostatnia seria jest git

Te niebieskie są z The Clone Wars (Ochrona senatu czy coś). Lecz nadruki mają filmowe. A Micro Fighters są dobre dla minifigów i elementów.

Jak dla mnie rok 2015 jest wspaniałym rokiem dla LEGO SW! Mimo tego że jest sporo zestawów z SWR, to i tak główki minifigów z tej sub-serii wyglądają na filmowe!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Kocham klasyczne sety SW do 2005 roku, zbieram je do dziś. Nie obraź się, ale trochę off-topujesz Ziemku. ;)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
Kocham klasyczne sety SW do 2005 roku, zbieram je do dziś. Nie obraź się, ale trochę off-topujesz Ziemku. ;)

Tak, wiem. Zastanawiałem się w sumie czy niać tego do jakiegoś innego działu, ale wolałem się pochwalić tutaj, bo... Bo jestem leniwy. To tyle, sorki :)
Natomiast jeszcze trochę o głównym temacie, to niestety żaden z tych nowych setów nie wzbudził we mnie chęci kupienia go, niestety :(
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

A skoro już tu jestem, a tego co chcę pokazać jeszcze tu nie ma (chyba, że jestem ślepy o.O) to:

Pamiętacie Epizod VII [The Force Awakens]?
Już jakiś czas temu wyciekło do netu zdjęcie jednego z oficjalnych zestawów LEGO z tego epizodu
Oto ono:

Obrazek

I co koledzy myślą? Bo ten statek kojarzy mi się z tym z 2 Teaser'a:

Obrazek
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Tak, to ten sam. Statek Kylo Rena. Nawet ostatnio na Bricksecie pojawiła się lista wszystkich setów z TFA wraz z liczbą klocków i ceną:CLICK!
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

O samej liście wiedziałem, ale zapomniałem strony, a moja ograniczona wyszukiwarka nie mogła tego znaleźć...
Co do setów to są trochę drogie. Myślę, że LEGO chciało je wydać na jesień czy jakoś tak, a film będzie w grudniu. A znając ludzi nie mają cierpliwości lub chcą jak najszybciej mieć te sety by szpanować nimi, że mają... A nasze LEGO to wykorzysta :), no chyba, że jeszcze ceny ulegną zmianie...
Ale co tam :D Co będzie to będzie. Nie ukrywam, że najbardziej się ciekawie tym, jak będą wyglądać ci ''First Order Troopers''.
A co do tego statku to miałem takie przeczucie, że to jest statek Rena, ale złudzenie optyczne skrzydeł mnie zmyliło, ponieważ patrząc na zdjęcie wydaje się, że one obracają się jak rogatki na przejazdach kolejowych, czyli do przodu, a w trailerze skrzydła rozkładają się w innym kierunku, czyli na boki... Ale to tylko moje zdanie :P
Ostatnio edytowano 10 cze 2015, o 10:15 przez Stachu, łącznie edytowano 2 razy
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Stachu napisał(a):
Pamiętacie Epizod VII [The Force Awakens]?


Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 53
Lokalizacja: Polska ;3 A dokładniej Wielkopolska, a jezcze dokładniej mała wieś o nazwie Stare Bojanowo ;d
Mój Kanał: https://www.youtube.com/user/MrPatryk2244

pkmovies92 napisał(a):
Stachu napisał(a):
Pamiętacie Epizod VII [The Force Awakens]?


Obrazek


Yes :D
...
A tak na serio... Napisałem tak z myślą o ludziach, którzy zapomnieli o nim (wiem, to się wydaje dziwne, ale realistyczne...). Tacy ludzie mogli zapomnieć o tym epizodzie z różnych powodów, np z barku dostępu do Neta, laptopa, lub po prostu mieli inne ważniejsze rzeczy do zapamiętania niż ''jakiś teaser do jakiegoś tam filmu''... A ja jak już coś piszę, to z myślą o każdym... Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto popatrzy, rozdziawi gały i wydrze się na pół kraju: ,,CO?! TO JUŻ SĄ 2 ZAPOWIEDZI VII EP. STAR WARS'ÓW?! I TO OD MIESIĄCA (przypuszczalnie ;p) A JA O TYM NIC NIE WIEM :x ??!!''

AraxussYexyr napisał(a):
Nie podoba mi się ten set. Ale pewnie dla tego że nie widziałem filmu, więc z niczym mi się nie kojarzy.


TFU! Jaki film... Trailer... Przepraszam, że kolegę zmyliłem :( . Już poprawiłem tamten wyraz w poście :)
Ciulowatą kamerą robię ciulowate filmy, ale robię je bo chcę i lubię...
[YouTube]
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją


cron