Strona główna forum Brickfilmy Konkursy WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

WAKACYJNY KONKURS WMBF - EDYCJA 3! [ZAKOŃCZONY]

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?

Posty: 13
Lokalizacja: Wrocław
Ile Ty masz chłopie lat, PaulPictures? 10? 12? Nie wstawiaj postów typu - JA MAM DWIE MARCHWIE... w tym wątku, załóż sobie własny temat - "rozmowa ze mną o wszystkim i o niczym". Ogarnij dupę :)) Nie spam kiedy wyniki, kiedy wyniki. Rozumiem, że w podstawówce masz dużo czasu wolnego, ale jak nasi jury są w liceum/3 gimnazjum to uwierz, że jest co robić. Trzeba się zgrać i ocenić to, potem zmontować i wrzucić na JUTUBA. Nie odpowiadaj, koniec tematu ;) .
______________________________________________________________

ObrazekObrazekObrazek


Posty: 679
Nie doceniasz naszych jurorów, w liceum jestem ja, reptile, cytryna. Nie wiem jak Shadow i Ed ale chyba PK rok-dwa temu robił sobie przerwę na maturę... (No chyba, że czas tak szybko zapie... że to było jeszcze dawniej). Tak wiec myślę, że oni mogą być jeszcze starsi bądź w podobnym wieku.
Edit: Tak wie że pk to nie juror,a le podaję przykład możliwe też ze był to ktoś inny, w każdymbądźrazie pamiętam takiego posta na głównej.


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
Nie doceniasz naszych jurorów, w liceum jestem ja, reptile, cytryna. Nie wiem jak Shadow i Ed ale chyba PK rok-dwa temu robił sobie przerwę na maturę... (No chyba, że czas tak szybko zapie... że to było jeszcze dawniej). Tak wiec myślę, że oni mogą być jeszcze starsi bądź w podobnym wieku.
Edit: Tak wie że pk to nie juror,a le podaję przykład możliwe też ze był to ktoś inny, w każdymbądźrazie pamiętam takiego posta na głównej.

Ja mam obecnie 22 lata i pracuję. :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
BrickFielder napisał(a):
Ile Ty masz chłopie lat, PaulPictures? 10? 12? Nie wstawiaj postów typu - JA MAM DWIE MARCHWIE... w tym wątku, załóż sobie własny temat - "rozmowa ze mną o wszystkim i o niczym". Ogarnij dupę :)) Nie spam kiedy wyniki, kiedy wyniki. Rozumiem, że w podstawówce masz dużo czasu wolnego, ale jak nasi jury są w liceum/3 gimnazjum to uwierz, że jest co robić. Trzeba się zgrać i ocenić to, potem zmontować i wrzucić na JUTUBA. Nie odpowiadaj, koniec tematu ;) .


Szkoda ,że odzywasz sie tylko by mnie upokorzyć.Nie wiem ile czasu wolnego masz przed czasem leżakowania, ale źle trafiłeś bo jestem w 3 gimnazjum... więc bez komentarza.Możesz mnie nienawidzić rozumiem, ale teraz przepraszam na chwilę... idę zrobić zadania z fizyki :)
Pozdrawiam :D
Obrazek


Posty: 679
Ale nie martwcie się gimbusiarstwo to nie wiek, tylko stan umysłu, ale starczy już tego, każdy chce poznać wyniki i wszyscy już to wiemy, można skończyć temat...


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
ZombieFlowchart napisał(a):
Ale nie martwcie się gimbusiarstwo to nie wiek, tylko stan umysłu, ale starczy już tego, każdy chce poznać wyniki i wszyscy już to wiemy, można skończyć temat...


Ja chyba zawsze sie z Tobą będe zgadzał ;0
Obrazek


Posty: 73
Chciałbym wiedzieć z ciekawości- :D Kiedy wyniki konkursu ?


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)

Poprzednia strona

Powrót do Konkursy


cron