Strona główna forum Sprawy Administracyjne Głosowania i Propozycje Moderatorzy

Moderatorzy

Post 1 maja 2015, o 02:43

Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
Jaki chaos? Na tym forum przy "dobrym wietrze" pojawiają się 3 - 4 posty dziennie, a często bywało tak ze przez kilka (kilkanascie!?) dni były pustki.

SideUniversal napisał(a):
Proponuje wybrać ich spośród użytkowników forum za pomocą głosowania na osoby, które wcześniej zgłoszą swoją kandydaturę.

Najlepiej gdyby administracja sama wybrała moderatorów.
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek

Post 1 maja 2015, o 08:20

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
SideUniversal napisał(a):
Witajcie!

Przeglądając ostatnio forum doszedłem do wniosku, że przydałoby się kilku dodatkowych moderatorów, którzy zapanowaliby nad tym chaosem. Proponowałbym dwóch. Jeśli będą to osoby codziennie odwiedzające forum to powinni dać radę i odciążyć trochę administratorów, którzy wreszcie będą mieli czas na wprowadzanie zmian... Proponuje wybrać ich spośród użytkowników forum za pomocą głosowania na osoby, które wcześniej zgłoszą swoją kandydaturę.

Co na to administracja? Co na to użytkownicy? :)


Jak dla mnie ta administracja co jest wystarczy. Chaosu nie ma , bo gdyby parę postów na godzinę się pojawiało to by co chwilę jakiś admin powinienyn być.
Ale chaosu nie ma ! Więc po chollere ten post. To jest moje zdanie

Post 1 maja 2015, o 11:01

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

A dla mnie to świetny Pomysł . Z tego co widziałem to moderatorów i adminów nie było chyba 2 miesiące . Czemu powstają kłótnie na temat ortografii ? Czemu pod postami tworzą się off-topicy ? Żadnego nie ma chaosu tak ? Admini nie mają czasu bo mają pracę to wiem ale dużo rzeczy miało być typu reputacja . Kiedy to będzie ? Nowa 2 moderatorów to świetny pomysł i wybór ich głosowaniem też jest dobry jednak to muszą osoby które są długo na forum. Moderatorzy pomogli by zrobić tą Reputację . Z tego co wiem to też miały być odświeżone poradniki.

Post 1 maja 2015, o 16:43

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
kkz665 napisał(a):
A dla mnie to świetny Pomysł . Z tego co widziałem to moderatorów i adminów nie było chyba 2 miesiące . Czemu powstają kłótnie na temat ortografii ? Czemu pod postami tworzą się off-topicy ? Żadnego nie ma chaosu tak ? Admini nie mają czasu bo mają pracę to wiem ale dużo rzeczy miało być typu reputacja . Kiedy to będzie ? Nowa 2 moderatorów to świetny pomysł i wybór ich głosowaniem też jest dobry jednak to muszą osoby które są długo na forum. Moderatorzy pomogli by zrobić tą Reputację . Z tego co wiem to też miały być odświeżone poradniki.



Przekonałeś mnie. Tylko którzy użytkownicy zostaną moderatorami? Co prawda powiedziałeś o głosowaniu, ale najpierw trzeba wybrać kandydatów.

Post 1 maja 2015, o 17:14

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
kkz665 napisał(a):
A dla mnie to świetny Pomysł . Z tego co widziałem to moderatorów i adminów nie było chyba 2 miesiące

To ciekawe, bo ja i Araxuss nadzorujemy forum codziennie. Sshadow i Pkmovies rzadziej, ale jak coś się spieprzy zawsze możemy liczyć na ich pomoc.

Czemu powstają kłótnie na temat ortografii ? Czemu pod postami tworzą się off-topicy ? Żadnego nie ma chaosu tak ?

Co ma jedno do drugiego? Czy ktoś z nas ma wpływ na to że kogoś rażą błędy ortograficzne? A durne tematy szybko są wrzucane do Kosza lub blokowane. Nie wiem czy zauważyłeś.

Admini nie mają czasu bo mają pracę to wiem ale dużo rzeczy miało być typu reputacja . Kiedy to będzie ?

Reputacja nie może zostać wprowadzona na obecną wersję strony. Pisałem już o tym. Próbowaliśmy to zrobić pierdylion razy, ale wyszło na to, że trzeba totalnie zmienić cały system działania portalu. Przez długi czas szukaliśmy informatyka który by nam w tym pomógł. Niedawno go znaleźliśmy i prawdopodobnie przystąpimy do prac wczesnym latem, jak będziemy mieli trochę wolnego.

Z tego co wiem to też miały być odświeżone poradniki.

A z poradnikami to akurat prawda, tutaj nawaliliśmy. Miałem je odświeżyć w zeszłym roku, lecz dostałem zaledwie jedną propozycję na nowy, a później zdecydowałem że wprowadzę je razem z nową wersją strony.

Możemy zrobić kogoś trzecim moderatorem, ale nie widzę w tym w chwili obecnej większego sensu. Na stronie jest w mojej ocenie w miarę spokojnie.

Post 1 maja 2015, o 19:54

Posty: 679
Tak sobie myślę, że jeśli miałby być nowy moderator to albo wybrałaby go administracja albo jeśli miałoby to być przeprowadzone bardziej demokratycznie, to możnaby było zrobić głosowanie-ankietę ze wszystkich w miarę aktywnych użytkowników forum. Znaczy to tylko taki tylko pomysł. Mnie osobiście w sumie przekonała argumentacja Eda.

Post 2 maja 2015, o 08:31

Posty: 199

ZombieFighter napisał(a):
Tak sobie myślę, że jeśli miałby być nowy moderator to albo wybrałaby go administracja albo jeśli miałoby to być przeprowadzone bardziej demokratycznie, to możnaby było zrobić głosowanie-ankietę ze wszystkich w miarę aktywnych użytkowników forum. Znaczy to tylko taki tylko pomysł. Mnie osobiście w sumie przekonała argumentacja Eda.



Dobry pomysł . Kiedyś Lone Hydra zrobił takie głosowanie o HERO FACTORY . Czy nam się ta seria podoba czy nie . Ktoś by zrobił temat z głosowaniem na kandydatów , było by ich z 5 . Potem ci co będą mieli najwięcej głosów przejdą do NASTĘPNEGO etapu wybierania już prawdziwego Moderatora. I zapomniałem : każdy może głosować :!:

Post 2 maja 2015, o 09:24

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Każdy z forum,żeby nie było tak jak z konkursem na podsumowanie roku xD

Post 2 maja 2015, o 10:06

Posty: 199

kkz665 napisał(a):
Każdy z forum,żeby nie było tak jak z konkursem na podsumowanie roku xD


No pewnie

Post 2 maja 2015, o 12:03

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
kkz665 napisał(a):
Każdy z forum,żeby nie było tak jak z konkursem na podsumowanie roku xD


Święta racja !

Następna strona

Powrót do Głosowania i Propozycje


cron