Strona główna forum Brickfilmy Konkursy Wyniki Wakacyjnego KONKURSU WMBF 4!

Wyniki Wakacyjnego KONKURSU WMBF 4!

Jesteś na tyle dobry by zmierzyć się z innymi?
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Witajcie,

Po miesiącu oczekiwania z niecierpliwością (tak przypuszczamy) ogłaszamy oficjalne wyniki Naszego corocznego Wakacyjnego KONKURSU WMBF! Z góry pragnę zaznaczyć, że opóźnienie było spowodowane z mojej winy. Tegorczna edycja zdecydowanie różniła się od poprzednich. Wasze filmy w tym roku były na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a co za tym rywalizacja była zaciętą. W tym roku po raz pierwszy konkurs został współorganizowany wraz ze sklepem BrickKIT, który przygotował packi elementów oraz zestaw z serii Galaxy Squad dla zwycięzców. Postanowiliśmy przedstawić wyniki w postaci infografiki i tabeli, dzięki której będziecie mogli zobaczyć jak ocenialiśmy Wasze filmy. Bardzo cieszymy się, że tak licznie i mocno zaangażowaliście się w tegoroczony konkurs. Pokazuje to na pewno styl, fabuła i sposób w jaki opowiedzieliście Wasze historie. Dziękujemy i mamy nadzieję, że Wy również dobrze bawiliście się podczas czwartej edycji WAKACYJNEGO KONKURSU WMBF! Pora poznać zwycięzców oraz najwyżej punktowane miejsca.

Obrazek


Gratulujemy zwycięzcom oraz każdemu kto wziął udział w konkursie, ponieważ tak jak wcześniej wspomnieliśmy, rywalizacja była zacięta.

ODBIÓR NAGRÓD:
Proszę o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości przez zwycięzców z danymi kontaktowymi w celu otrzymania nagród. Nie będą one w jakikolwiek sposób rozpowszechniane, służą tylko i wyłącznie w celu dostarczenia do Was nagród.

Pozdrawiamy,

Team WMBF
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska



Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
Gratuluje B)
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Gratuluję zwycięzcom! :D
Tak przy okazji ironia losu: HappyMadHatter wygrał paczkę broni za film w którym mówił, że chce, aby konflikty były rozwiązywane bez użycia przemocy ;)
Obrazek


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Obrazek
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Powrót do Konkursy


cron